EhitusPortaal - kolmapäev, . mai 2020  
kolmapäev, 27. mai 2020 kasutajaid: 8143
 F   foorumi teemad:
» Vastab ehitusspetsialist Aivo Küling
» Ahjud, kaminad
» Aiad, väravad
» Aknad, uksed
» Ehituskeemia
» Elekter
» Fassaad
» Katused
» Konstruktsioonid
» Krundid
» Küttesüsteemid
» Köögid
» Põrandad, trepid
» Projekteerimine
» Renoveerimine
» Saunad, vannitoad
» Seinad
» Signalisatsioon
» Siseviimistlus
» Soojustus
» Ventilatsioon
» Vesi ja kanalisatsioon
» Vundament
» Üldehitus
lisa uus postitus ›
 H   hanked:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» muud hanked
» peatöövõtt
» projekteerimine
lisa uus postitus >
 R   kuulutused:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» Muud kuulutused
» muud pakkumised
» tööpakkumised
» võlglased ja petised
lisa uus postitus >
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


Saada sõbrale  Prindi see lehekülg 
Foorum
Eesti ehituskvaliteet
tellija 02:49 02-02-2014

Austatud foorumi lugejad! Ma ei ole ehitaja, olen teise tegevusala inimene ja olen samas ühe ehitusteenuse tellija. Seetõttu ei pea end ehitus-küsimustes väga pädevaks ja küsin Teie hinnangut. Tellisin tuttava kaudu ostetud majale sanitaarremondi. Töid teostas Kodupaik OÜ www.kodupaik.ee kus juhatajaks Tarmo Herkül, tema telefoni number 56627599 ja emailid info@kodupaik.ee ja tarmodrums@gmail.com Et nüüd ta organiseeris oma töölistega mulle lõpptulemusena sellised vannitoa plaadid ja sellise peldiku (pildid lisatud). See on nüüd selline töö, kus öeldi, et „töö on valmis ja tahaks viimased lõpprahad saada“. Niipalju kui ma olen erinevate ehitus-inimestega rääkinud ja ka ehitus-järelvalvega, on maksimum-hinnang olnud hindele „2+“. Aga endiselt selline „ehitaja“ pakub oma „teenust“… ja on veel õigust ülegi! Saagu fakti-täpsuse huvides lisatud, et nn ehitajale sai antud võimalus oma nn tööd parandada – kahe nädala jooksul välja ei ilmutud ja parandus-tööd tuli üle anda kellelegi teisele. Samuti seda, et maksin talle lolli-peaga enamuse raha ette ja nüüd „püüa tuult väljal“. Aga võib-olla olen tõesti ülekohtune, seepärast hinnake ise (pildid räägivad enda eest), võib-olla soovite endalegi sama ehitaja tellida… Kui kõik vastab üld-tunnustatud tavadele ja normidele, siis palun, ehitaja kontakt-andmed on ülal toodud – töö kiidab tegijat. Selline Eesti ehituskvaliteet – palun hinnanguid!rnrnhttp://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo.htmlrnhttp://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo-1.htmlrnhttp://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo-2.htmlrnhttp://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo-3.htmlrn

Keskmine hinne:
 3 (#1)
Sinu hinne:Portaali toimetajatel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
 E  ehituslingid:
» EEEL
» Eesti Ehitusturg
» Eesti Puitmajaliit
» EETL
» Ehitaja
» Ehitusbörs
» Ehituskaar
» Ehituskeskus
» Ehitusseadus
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


 © EhitusPortaal   Klienditeeninduse telefon: 56 467 469   ja e-post: klienditeenindus@ehitusportaal.ee - (aega kulus: 0.023013)