EhitusPortaal - neljapäev, . märts 2019  
neljapäev, 21. märts 2019 kasutajaid: 8049
 F   foorumi teemad:
» Vastab ehitusspetsialist Aivo Küling
» Ahjud, kaminad
» Aiad, väravad
» Aknad, uksed
» Ehituskeemia
» Elekter
» Fassaad
» Katused
» Konstruktsioonid
» Krundid
» Küttesüsteemid
» Köögid
» Põrandad, trepid
» Projekteerimine
» Renoveerimine
» Saunad, vannitoad
» Seinad
» Signalisatsioon
» Siseviimistlus
» Soojustus
» Ventilatsioon
» Vesi ja kanalisatsioon
» Vundament
» Üldehitus
lisa uus postitus ›
 H   hanked:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» muud hanked
» peatöövõtt
» projekteerimine
lisa uus postitus >
 R   kuulutused:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» Muud kuulutused
» muud pakkumised
» tööpakkumised
» võlglased ja petised
lisa uus postitus >
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


Saada sõbrale  Prindi see lehekülg 
Foorum
KÕIK EHITUSTEENUSED/PAIGALDUSED KVALITEETSELT JA KIIRELT
DXD Service 21:56 02-05-2017

Üldehitus on meie põhiline tegevusvaldkond, siin oleme võimelised teostama erinevaid üldehituslikke töid, rnmis tähendab, et saate kõik tööd ühest ettevõttest tellida ja sellega oma aega kokku hoida.rnMeie põhitegevusalad on üldehitus-, katuse-, fassaadi-, kipsi- betooni ja siseviimistlus tööd. rnTeenuste hulka kuuluvad elumajade-( Valmis puitelemendist majad-vajadusel koos sisustusega; Puitkarkassist majad-vajadusel koos sisustusega; Palkmajad-vajadusel koos sisustusega; Kolumbia-fiboblokkidest laotud majad jne.; Meil on olemas kõik moodsad tänapäevased ehitusvormid mida vajab ka kõige nõudlikum inimene.),terrasside, aedade-(kivist,puidust,metallist koos automaat või mehhaaniliste sulguritega ja valvesüsteemidega.) kontorihoonete, laohoonete, saunade ja muude hoonete ehitus ja renoveerimine. rn Haljastus, haljasalade loomine ja nende korrashoid vajadusel aastaringselt.rnPuude lõikus kogenud arboristide poolt.rnSõlmime ka lepinguid aastaringseteks või korralisteks puhastusteenuste osutamiseks büroohoonetele, laohoonetele ja eramutele. rnKoristustöödest on põhiline ehitusjärgne koristus.rnrn DXD Service OÜ spetsialistide jaoks algab üldehitus palju varem, kui tegelikud ehitustööd pihta hakkavad. rnOleme seisukohal, et eeltöö on vähemalt samaväärse tähtsusega kui kogu üldehitus ise, rnseega nendes olulistes faasides kasutame kõiki oma kogemusi erinevate ehitusmaterjalide, rnehitusmeetodite ja seadmetega, et üldehitus säästaks meie klientide raha ja aega!rnrn DXD Service OÜ tegeleb üldehitusega Tallinnas, Harjumaal ning ka mujal linnades ja välismaal kokkuleppel. rnTegeleme ka igasuguse mööbli paigaldusega üle Eesti ja välismaal, ning kolimisteenusetega.rnrnVõtke ainult ühendust ning tehes koostööd, leiame teile parima laheduse ja hinna!rnrn Meie eesmärgiks on täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid, rnseega on meile tähtis, et kõik tooted ja teenused oleksid kvaliteetsed, vastupidavad ja meie-tootjapoolse garantiiga!rnrnrnDXD Service OÜrn+372 56636036rndxdservice2@gmail.com

Keskmine hinne:
 3 (#1)
Sinu hinne:Portaali toimetajatel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
 E  ehituslingid:
» EEEL
» Eesti Ehitusturg
» Eesti Puitmajaliit
» EETL
» Ehitaja
» Ehitusbörs
» Ehituskaar
» Ehituskeskus
» Ehitusseadus
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


 © EhitusPortaal   Klienditeeninduse telefon: 56 467 469   ja e-post: klienditeenindus@ehitusportaal.ee - (aega kulus: 0.016626)