EhitusPortaal - laupäev, . mai 2019  
laupäev, 25. mai 2019 kasutajaid: 8063
 F   foorumi teemad:
» Vastab ehitusspetsialist Aivo Küling
» Ahjud, kaminad
» Aiad, väravad
» Aknad, uksed
» Ehituskeemia
» Elekter
» Fassaad
» Katused
» Konstruktsioonid
» Krundid
» Küttesüsteemid
» Köögid
» Põrandad, trepid
» Projekteerimine
» Renoveerimine
» Saunad, vannitoad
» Seinad
» Signalisatsioon
» Siseviimistlus
» Soojustus
» Ventilatsioon
» Vesi ja kanalisatsioon
» Vundament
» Üldehitus
lisa uus postitus ›
 H   hanked:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» muud hanked
» peatöövõtt
» projekteerimine
lisa uus postitus >
 R   kuulutused:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» Muud kuulutused
» muud pakkumised
» tööpakkumised
» võlglased ja petised
lisa uus postitus >
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


Saada sõbrale  Prindi see lehekülg 
Foorum
Vana maja fassaad+katusepaigaldus
jantsam 14:19 06-05-2006

Mida teha alljärgnevas situatsioonis ja kes mida valesti on teinud: vanal majal sai esimesena välisfassaad korda tehtud (soojustus+puitfassaad), seejärel tulid katusepaigaldajad (plekk-katus). Maja ise pole aga korrapäraselt nelinurkne, vaid ühest otsast umbes 40-50 cm laiem kui teisest. Kas fassaaditegijad oleksid pidanud selle vahe kuidagi katma (mida väidavad katusepanijad) või katusepanijad lihtsalt suutma katust nii paigaldada, et see vahe poleks olnud probleem? Veel - milliste kihtide vahele võib välisfassaadi tegemisel jääda õhuvahe - loogiliselt võttes vist siiski vaid tuuletõkke ja voodrilaua vahele?

pleku 00:00 14-10-2006

Õiges kohas on see õhuvahe küll. Vana maja peabki kõver olema, kui see kõver ei ole, siis pole see ka vana maja. Plekkkatus tellige ikka plekksepalt, paigaldajad muud ei oska, kui kätte toodud kandilisi tahvleid paika kruvida... ja vanale majale sobib ikka ajastukohane plekkkatus.

Paull 07:42 20-08-2007

OlenisekatusekatjajaendaeessamatöömissultehtudrnÜritansiisvastatasinuküsimustelekatusekatjaseisukohastrn1Sumajaoleksvõinudkaollaühestotsast12meetritlaiemseeeiomatähtsustkunaennekatusepaigaldamstpeabkatusekatjategemavajalikudkalkulatsioonidmisonjäänudsinumajapuhultegematajasellegaseosesonikkalihtsamotsidaviguteistetööskuinähaendaomirn2Loomulikultolenebkamaterjalistmidasalasidpaigaldadaplekkonüldiseltmaterjalmillegamängidaeisaajaantujuhulolekspidanudkatusepaigaldajadsullekohealgusesütlemaetkunamajaon4050cmlaiemsiisvõivadtullapaigaldamisegaväikesedprobleemidrn3Rääkidesvälisfasaadistsiispeaksõhuvahepeabkijäämatuuletõkkejavoodrilauavahelekunamajapeabhingama

Keskmine hinne:
 3 (#1)
Sinu hinne:Portaali toimetajatel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
 E  ehituslingid:
» EEEL
» Eesti Ehitusturg
» Eesti Puitmajaliit
» EETL
» Ehitaja
» Ehitusbörs
» Ehituskaar
» Ehituskeskus
» Ehitusseadus
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


 © EhitusPortaal   Klienditeeninduse telefon: 56 467 469   ja e-post: klienditeenindus@ehitusportaal.ee - (aega kulus: 0.020467)