EhitusPortaal - laupäev, . mai 2019  
laupäev, 25. mai 2019 kasutajaid: 8063
 F   foorumi teemad:
» Vastab ehitusspetsialist Aivo Küling
» Ahjud, kaminad
» Aiad, väravad
» Aknad, uksed
» Ehituskeemia
» Elekter
» Fassaad
» Katused
» Konstruktsioonid
» Krundid
» Küttesüsteemid
» Köögid
» Põrandad, trepid
» Projekteerimine
» Renoveerimine
» Saunad, vannitoad
» Seinad
» Signalisatsioon
» Siseviimistlus
» Soojustus
» Ventilatsioon
» Vesi ja kanalisatsioon
» Vundament
» Üldehitus
lisa uus postitus ›
 H   hanked:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» muud hanked
» peatöövõtt
» projekteerimine
lisa uus postitus >
 R   kuulutused:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» Muud kuulutused
» muud pakkumised
» tööpakkumised
» võlglased ja petised
lisa uus postitus >
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


Saada sõbrale  Prindi see lehekülg 
Foorum
OÜ Termoklink
termoklink 20:46 20-11-2007

Nüüd ka Baltikumi turul saadaval Saksamaa firma HAACKE+HAACKE GmbH+Co KG fassadisüsteem ’’Haacke IsolierKlinker’’, mida müüb ja paigaldab 5 aastase garantiiga firma OÜ Termoklink. Rohkem kui 125-aastase ajalooga pereettevõte Haacke on tuntud nii oma traditsioonide kui ka uuenduste poolest. Sellest pikast töökogemusest on pühendatud viimased 40 aastat fassadisüsteemile, mis on välja töötatud meie emafirmas olevate spetsialistide poolt Saksamaal.rnPakutav uudne fassadisüsteem koosneb kõrgekvaliteedilisest vahtpolüsteroolist, mis on tootmisprotsessis tugevalt ühendatud 15 mm paksuse klinkerplaadiga. Fassaad sobib kõikidele välisseinatüüpidele: tellis, betoon, puit, paekivi, vahtbetoon. Süsteemi kasutamine on lihtne ega vaja alusvõrku või täiendavat isolatsiooni. Saksamaal kasutatakse Haacke süsteemi üle 40 aasta ning Venemaa turul teeb see materjal juba esimesi edusamme. Tehnoloogia on Baltikumi turul täiesti uus, kuid on väga tõenäoline, et varsti muutub see ka siin laialdaselt kasutatavaks just oma praktilisuse tõttu, mida hindavad väga sakslased, kellel käivad alati käsikäes funktsionaalsus ja esteetika.rn Pakume Teile rohkeid värvilahendusi, süsteemi kasutamisel ei ole vajalik vundamendi täiendav kindlustamine. Samuti pakume Teile ka sillutisi, aknapõski, nurgaelemente jm. Uudset fasaadisüsteemi saab kasutada kõrgusel kuni 24m. Hinnad algavad alates 700 kroonist ruutmeetri kohta.rnrnrnrnrnrnKontaktrnMänniku tee 102 Tallinn 11216rnTelefon: +372 557 3892 Glebrn +372 583 71700 TiitrnInternetis: www.termoklink.eurne-mail: termoklink@gmail.comrn

Keskmine hinne:
 3 (#1)
Sinu hinne:Portaali toimetajatel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
 E  ehituslingid:
» EEEL
» Eesti Ehitusturg
» Eesti Puitmajaliit
» EETL
» Ehitaja
» Ehitusbörs
» Ehituskaar
» Ehituskeskus
» Ehitusseadus
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


 © EhitusPortaal   Klienditeeninduse telefon: 56 467 469   ja e-post: klienditeenindus@ehitusportaal.ee - (aega kulus: 0.017763)