EhitusPortaal - neljapäev, . aprill 2019  
neljapäev, 25. aprill 2019 kasutajaid: 8058
 F   foorumi teemad:
» Vastab ehitusspetsialist Aivo Küling
» Ahjud, kaminad
» Aiad, väravad
» Aknad, uksed
» Ehituskeemia
» Elekter
» Fassaad
» Katused
» Konstruktsioonid
» Krundid
» Küttesüsteemid
» Köögid
» Põrandad, trepid
» Projekteerimine
» Renoveerimine
» Saunad, vannitoad
» Seinad
» Signalisatsioon
» Siseviimistlus
» Soojustus
» Ventilatsioon
» Vesi ja kanalisatsioon
» Vundament
» Üldehitus
lisa uus postitus ›
 H   hanked:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» muud hanked
» peatöövõtt
» projekteerimine
lisa uus postitus >
 R   kuulutused:
» ehitusmaterjalid
» ehitustööd
» Muud kuulutused
» muud pakkumised
» tööpakkumised
» võlglased ja petised
lisa uus postitus >
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


Saada sõbrale  Prindi see lehekülg 
Foorum
ELEKTRIKU TÄIENDUSÕPE - ETTEVALMISTUS PÄDEVUSEKSAMIKS
TartuKHK 11:55 21-08-2008

ELEKTRIKU TÄIENDUSÕPE - ETTEVALMISTUS PÄDEVUSEKSAMIKS rn rnKursus viiakse läbi täiskasvanute tööalase koolituse riikliku koolitustellimuse (RKT) alusel. Õppijale on koolitus tasuta, koolitust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ning Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt. Koolitus on suunatud töötavate täiskasvanute tööalase konkurentsivõime tõstmiseks. Ühel kursusel saab ühe tööandja juurest õppida maksimaalselt kolm inimest.rnrnPiiratud koolituskohtade tõttu võetakse esmajärjekorras õppima inimesed, kes töötavad koolitusega seotud valdkonnas. rnrnSihtgrupp: töötavad elektrikud (käidukorraldajad, elektritööde juhid või tehnilist kontrolli teostavad töötajad), kes soovivad täiendada oma kutsealaseid teadmisi ja/või sooritada pädevuseksamit.rnrnKoolituse läbimiseks on kohustuslik vähemalt 80% ulatuses osavõtt auditoorsest tööst.rnrnKoolitusel käsitletavad teemad:rnElektrotehnika alused rnPõhimõisted ja -seosed teemadel: vooluring, alalisvool, ühe- ja kolmefaasiline vahelduvvool, elektri kvaliteet, elektromagnetiline ühilduvus, elektrimasinad, juhistikusüsteemid, tingmärgid.rnLiigpinge.rnElektriseadmete ja paigaldiste liigpingekaitse.rnElektriseadmete kontrolli üldnõuded.rnElektriseadmete ja -paigaldiste ohutus. Kaitseviisid. Ohutus- ja paigaldusnõuded eripaigaldistes.rnPädevuskursus: rn(C ja B1 pädevus)rnKutsealaga seotud õigusaktid, tööõigusaktid ja nende rakendamine (sh Elektriohutusseadus ja selle rakendusmäärused, Elektrituruseadus, Töötervishoiu- ja tööohutuse seadus jm).rnrnEksamil kasutatavad normdokumendid tuleb igal kursuslasel endale ise muretseda.rnrnLektorid:rnEnn Valgma - Tartu Kutsehariduskeskuse kutseõpetajarnKalev Jõgi - AS Empower EEE elektripaigaldiste kontrolli grupi juhtrnrnKoolitus toimub neljapäeviti kell 17.00-20.00 ning laupäeviti kell 9:00-15:30. Tartu Kutsehariduskeskus aadressil Põllu 11B, kabinet 213.rnrnInfo ja registreerimine:rntel. 7361 831;e-mail: koolitus@khk.tartu.eernwww.khk.tartu.ee/koolitus

Keskmine hinne:
 3 (#1)
Sinu hinne:Portaali toimetajatel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
 E  ehituslingid:
» EEEL
» Eesti Ehitusturg
» Eesti Puitmajaliit
» EETL
» Ehitaja
» Ehitusbörs
» Ehituskaar
» Ehituskeskus
» Ehitusseadus
Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus

Ehituskeskus


 © EhitusPortaal   Klienditeeninduse telefon: 56 467 469   ja e-post: klienditeenindus@ehitusportaal.ee - (aega kulus: 0.016362)